V Liberci končí gólmani Hrenák s Paříkem

Loučící se Birner: Už to bude na jiných klucích. Jsem rád, že na to budu koukat

Chcete vidět hvězdy světového hokeje v akci? Stále máte možnost!

Letní příprava odstartovala! Tygři vyjeli i na led

Liberec – Hokejisté Liberce se pomalu vrhají do víru příprav na následující extraligový ročník. V pondělí absolvovali úvodní testování, ve čtvrtek už rozjeli suchou přípravu, kterou doplnili i tréninkem na ledové ploše.

Michal Birner končí kariéru. V klubu pokračuje v nové roli

Liberec - Jedna z nejvýraznějších postav klubové historie Michal Birner končí v osmatřiceti letech svoji bohatou hráčskou kariéru. S Bílými Tygry byl u největších úspěchů, na severu Čech získal mistrovský titul, dvě stříbrné medaile a překonal několik individuálních rekordů. V organizaci bude ale nadále pokračovat. Rozšíří realizační tým jako šéf skautingu.

Fanshop od čtvrtka opět v plnohodnotném provozu

Liberec - Na kamenné prodejně probíhala až do úterý pravidelná každoroční inventura, od čtvrtka však můžete opět vyrazit do našeho fanshopu a pomalu se řádně vybavovat na start nové sezony.

Filip Pešán: Hlavní náplní přípravy je teď silový trénink. Na led chceme chodit 3× týdně

Michal Birner ukončuje hráčskou kariéru

PŘIPOJ SE DO HRY | Až na doraz!

Newsletter Bílých Tygrů

Odebírej newsletter Bílých Tygrů a neuteče ti žádná informace! Díky tomu získáš naprostý přehled o klubu, novinkách, ale těšit se můžeš i na soutěže či novinky ve fanshopu.

Vytvoř si vlastní dres

Svíčka krychle s logem

Triko pánské Birner

Klíčenka s kovovým plíškem